Ranking BukmacherówRanking bukmacherów - najlepsi bukmacherzy 2021

18 lat Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeśli nie masz 18 lat opuść stronę.

STS


STS

Organizatorem zakładów wzajemnych urządzanych na stronie www.sts.pl jest:
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.
ul. Porcelanowa 8
40-246 Katowice

BUKMACHER STS

STS jest największą polską firmą bukmacherską z siedzibą w Katowicach, która przyjmuje zakłady bukmacherskie zarówno lokalnie jak i w Internecie. Spółka powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju, zatrudniając blisko 1 500 osób prowadzi ponad 440 lokali STS. Aktualnie STS posiada największy udział w rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce - ok 50%, na drugiej pozyzji jest bukmacher Fortuna z udziałem ok 30%. Obroty STS zaczęły dynamicznie rosnąć po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017r., która w znacznym stopniu ograniczyła działalność zagranicznych bukmacherów, którzy w Polsce działali bez polskiej licencji.


STS kod promocyjny

Wpisując kod bonusowy: BUKMACHERZYCOM
​otrzymasz darmowy zakład 29 PLN + bonus 100% od 1. depozytu. do 1200 PLN


STS kod promocyjny to BUKMACHERZYCOM . Należy wpisać go podczas rejestracji w polu „kod promocyjny", które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu). Po użyciu kodu otrzymasz freebet bez depozytu o wysokości 29 zł + możliwość otrzymania bonusu 100% od pierwszego depozutu.

Gdzie wpisać kod sts
Gdzie wpisać kod promocyjny STS?
Kod BUKMACHERZYCOM
wpisujesz tak jak na załączonym obrazku powyżej.STS SPONSOR POLSKIEGO SPORTU

Legalni bukmacherzy w Polsce aktywnie wspierają polski sport, również STS angażuje się w sponsoring. Od lat wspiera Polską Reprezentację w Piłce Nożnej, kluby piłkarskie takie jak: Jagiellonia Buałystok, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Cracovia Kraków, Górnik Zabrze, czy Zagłębie Lubin. STS podpisał rownież umowę sponsorską z Polską Ligą Siatkówki. Obowiązywać będzie ona przez kolejne cztery sezony, czyli do czerwca 2023 roku.
STS Sponsor


Transmisje sportowe w STS TV

Na stronie sts.pl można oglądać najważniejsze spotkania m.in. światowej siatkówki, koszykówki, tanisa (m.in. French Open, Australian Open) oraz kilkunastu lig piłkarskich, w tym Primeria Division ze wszystkimi meczami Realu Madryt i FC Barcelony.

Wprowadzenie przez STS transmisji wydarzeń sportowych na żywo jest odpowiedzią na oczekiwania nie tylko naszych klientów, ale internautów w ogóle, którzy chcą oglądać sport na najwyższym poziomie, ale nie zawsze mają taką możliwość – komentuje Mateusz Juroszek, prezes STS.


STS TV